Zobacz także:
Schody
Drzwi
Meble
Tarcica
 

Trudno wyobrazić sobie budynek bez okien. Konstrukcja okna – niezbędny atrybut każdego z nich. Okno – słońce, świeże powietrze, jest to przestrzeń otwarta jako komunikacja ze światem zewnętrznym.
Wybierając rodzaj materiału do produkcji okna, musimy myśleć o niezawodności, wymaganej funkcjonalności, komforcie i estetyce. I oczywiście, wszystkie te cechy mogą mieć tylko okna wykonane z drewna!

Okna drewniane dawno temu stały się częścią naszego życia – jesteśmy do nich przyzwyczajeni. Są one niezbędne nie tylko ze względu na ich ciepło i niezawodność, ale również doskonale uzupełniają nowoczesne, klasyczne wnętrza, a także zabytkowe wnętrza.

Głównymi zaletami okien drewnianych są:
1) Wysoka wytrzymałość
2) Doskonała izolacja cieplna i akustyczna
3) Estetyczność

Nasze okna wytwarzany wyłącznie w niemieckiej technologii, dzięki czemu cechują się są wygodne w użyciu. Niezawodne i funkcjonalne okucia Roto Frank, wyposażone w mechanizmy wentylacyjne niezbędne blokery, niezawodne jedno- lub dwukomorowe (dla wymagających klientów), podwójnymi szybami z energooszczędnego szkła są proste w codziennych użyciu, a zarazem spełniają wszystkie oczekiwania. Do produkcji okien używamy specjalnych płyt laminowanych z drewna własnej produkcji, gdzie trzy oddzielne listwy są rozmieszczone w różnych kierunkach włókien. Są odporne na odkształcenia i wyginanie. Klej do klejenia drewna stosowanego przez włoskich lub niemieckich producentów klasy D4, co daje nam odporność na niekorzystne czynniki naturalne i impregnacji.

W naszej firmie można zamówić i otrzymać pełną gamę produktów okiennych, jak mówią na każdy gust – o dowolnej wielkości i złożoności, na dowolny cel!
Szybko i dokładnie wytworzymy łukowate okna, proste jedno, dwu lub więcej skrzydłowe. Okna balkonowe, okna dachowe, z oknami shprossami (drewniane lub aluminiowe), z systemem przesuwnym o dużych rozmiarach, co pozwala wizualnie poszerzyć i znacznie zaoszczędzić przestrzeń, a także dodać dostaczyć więcej słońca do pomieszczenia. Okna altankowe poprawiają komfort i pomagają wyposażyć, umeblować taras, ogród zimowy, Altana lub kuchnia letnia.
Nasze okna mogą być wyposażony w stylowe, drewniane parapety, okiennice, ciekawą drewnianą kratę, które niewątpliwie dadzą unikalny styl dla Twojego domu.
Po rozmowie z naszymi ekspertami i złożeniu zamówienia na pewno dokonasz właściwego wyboru!