Zobacz także:
Schody
Okna
Meble
Tarcica
 

Nasza firma Drewkomplet od 15 lat produkuje drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne wykonane z naturalnego drewna o różnej złożoności.
Nasze drzwi są wykonane wyłącznie z przyjaznego dla środowiska i odpowiednio wysuszonego drewna wykorzystując najbardziej nowoczesne i niezawodne technologie.
Teraz, gdy na rynku pojawiło się dużo seryjnej produkcji drzwi, preferujemy indywidualne podejście do klienta.
Po pierwsze, drzwi sprzedawane masowo w handlu, są bardzo wątpliwej jakości.
Po drugie, skromny skład.
Po trzecie i najważniejsze, drzwi seryjne wykonywane są tylko w rozmiarach standardowych i często nie pasują do rozmiarów róznych otworów.

W naszych drzwach, wykonanych na zamówienie, istnieje szereg korzyści:
-wszystkie nasze drzwi wykonane są z wysokiej jakości drewna suszonego takiego jak dąb, jesion, olcha, sosna, itp
-produkt będzie wyjątkowy i wysokiej jakości, wykonany ręcznie przez doświadczonych rzemieślników,
Rozmiar -dopasowany do Twojego pomieszczenia całkowicie eliminujac prawdopodobieństwo ugięcia lub uszkodzenia konstrukcji drzwi.
-drewniane akcesoria wybrane spośród ogromnej liczby opcji od naszych stałych dostawców i partnerów pochodzą w ramach ogólnego stylu wnętrza;

Nasza firma wykonała wszystkie prace „pod klucz” (konsultacje, pomiary, produkcja, dostawa i montaż)
Nasze wysokiej jakosci drzwi doskonale pasują do wnętrza każdego stylu: klasycznego, nowoczesnego, minimalistycznego, antycznego itp.
Wytwarzamy masowe drewniane drzwi wejściowe w mieszkaniach, budynkach, różne tkaniny kulturowe grubości 65-68 m o średniej grubości drzwi wewnętrzne 40-42mm.

Tworzymy także drzwi ze szkła barwionego lub włókna szklanego, z elementami wątku, z różnych ozdobnych oraz shtapikami obkladami, zrealizowane jako unikalne kolumny i gzymsy i prostych ścisłych ram.
Nasza firma Drewkomplekt jest jednym z wiodących producentów krajowych ekskluzywnych drzwi i ma przyjemność zaoferować Państwu nasze produkty wysokiej jakości dla wszystkich gustów i po przystępnych cenach.